Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SRA-5910

od 118

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevená stolička SRA-5910 vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov, kaviarní a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení.

850
510
435
460
5,5
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená stolička SRA-5910

Drevená stolička SRA-5910 vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov, kaviarní a reštaurácií.

Prvý pohľad na stoličku SRA-5910 vás prinúti vrátiť sa do 70-tych rokov, no vďaka svojej jednoduchosti sa hodí do štýlu mnohých, súčasných jedální či kuchýň. Tento model má výnimočne ergonomický tvar a je vyrobený z ušľachtilého bukového dreva a dyhovej preglejky. Dizajn vychádza z kedysi obľúbeného štýlu sa bude hodiť do domácnosti aj do atmosférického podniku. V tejto kolekcii nájdete i barovú stoličku SRBST-5910. 

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu