Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SRA-2004 Ida

od 264

Uvedené ceny sú bez DPH a platia základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Drevená stolička SRA-2004 Ida je súčasná a moderná interpretácia slávnej a tradičnej ohýbanej stoličky A-14. Vizuálne čistý dizajn, s charakteristicky zakriveným operadlom umožňuje nekonečné stohovanie – čo v jeho tradičnom náprotivku nie je možné. Jednoduchosť a všestrannosť jej tvaru v kombinácii s tradičnou technológiou ručného ohýbania dreva, vytvára univerzálnu stoličku, ktorá je reakciou na meniace sa požiadavky modernej doby.

840
545
395
480
3,6
3D model

Uveďte na základe vzorkovníc želané prevedenie alebo Vám produkt naceníme v základnej verziiFAMEG – Drevená stolička SRA-2004 Ida

Drevená stolička SRA-2004 Ida je súčasná a moderná interpretácia slávnej a tradičnej ohýbanej stoličky A-14. Vizuálne čistý dizajn, s charakteristicky zakriveným operadlom umožňuje nekonečné stohovanie – čo v jeho tradičnom náprotivku nie je možné. Jednoduchosť a všestrannosť jej tvaru v kombinácii s tradičnou technológiou ručného ohýbania dreva, vytvára univerzálnu stoličku, ktorá je reakciou na meniace sa požiadavky modernej doby.O značke FAMEGSpoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Jej vášňou je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné.Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.Nábytok s dlhou životnosťouThonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.,,Od dreva po stoličku.“Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom. Drevo, ktoré spracovávajú, je využité na 100% a z odpadu sa vyrábajú bio brikety. Vďaka tomu je zabezpečené, že v každej fáze výroby je tento unikátny materiál ekonomicky využívaný a nábytok, ktorý je z neho vyrobený, môže slúžiť ďalším generáciám.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu