Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SRA-1403 Arcos

od 203

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Moderná drevená stolička SRA-1403 Arcos vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení.

880

525
530
460
8,2
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Drevená stolička SRA-1403 Arcos

Drevená stolička SRA-1403 Arcos vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií i do domácností. Kolekcia predstavuje modernú a originálnu zostavu nábytku, ktorú tvorí: stolička s podrúčkami, barová stolička, konferenčný stolík a stôl. Kolekcia má kubistický dizajn zdôrazňujúci štruktúru a prirodzenú krásu dreva. Ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú moderné tvary a elegantný dizajn. Produkt pochádza z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. 

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu