Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená čalúnená stolička SRA-1605 Cleo z bukového dreva

od 167

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

FAMEG – Drevená stolička SRA-1605 Cleo vyrobená z bukového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci. Možnosť výberu z viacerých prevedení.

SKLADOM: buk Honey 02, čalúnenie kat. „A“ vintage 505 middle blue

V ponuke nájdete aj barové stoličky v rovnakom prevedení, ktoré máme skladom.

890
530
440
480
6,7
3D model

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".

Na sklade


Prevedenie

fameg-buk-honey-02fameg-calunenie-vintage-505-middle-blue

FAMEG – Drevená čalúnená stolička SRA-1605 Cleo

FAMEG – Drevená čalúnená stolička SRA-1605 Cleo vyrobená z bukového alebo dubového dreva, vhodná do záťažových prostredí hotelov a reštaurácií. Cleo je kolekcia veľmi obľúbených, pohodlných a ergonomických stoličiek, ideálnych do reštaurácií, jedální i do domácností. Stoličky sú k dispozícii v rôznych variantoch: od nečalúnenej verzie až po celočalúnenú verziu. Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci.

O značke FAMEG

Spoločnosť  FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne a pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie.

Nábytok s dlhou životnosťou

Thonetov nábytok je povestný svojim štýlom, ľahkosťou a zároveň výnimočne dlhou životnosťou.

,,Od dreva po stoličku.“

Drevo, ako žiadny iný prírodný produkt, sa spája s ľuďmi už  po tisícročia až dodnes. Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál. Fameg používa len drevo z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Po každom výrube lesníci obnovia vyrúbanú plochu novým, mladým stromovým porastom

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu