Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Manažérsky stôl MO-AGAT BGDL

Cena na vyžiadanie

Manažérsky stôl MO-AGAT BGDL v prevedení dub Ricardo je klasický elegantný stôl zdôrazňujúci prestíž. Priestranná a masívna stolová doska zaisťuje pohodlnú prácu. Premyslený dizajn umožňuje pohodlné používanie zásuviek i skriniek. V hornej zásuvke nájdete organizér do kancelárie, ktorý vám pomôže udržať poriadok na stole.

Stôl je vyrobený z melamínovej dosky, ktorá má certifikát E1, čo dokazuje, že nábytok je šetrný k životnému prostrediu.

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Manažérsky stôl MO-AGAT BGDL

Manažérsky stôl MO-AGAT BGDL v prevedení dub Ricardo je klasický elegantný stôl zdôrazňujúci prestíž. Priestranná a masívna stolová doska zaisťuje pohodlnú prácu. Premyslený dizajn umožňuje pohodlné používanie zásuviek i skriniek. V hornej zásuvke nájdete organizér do kancelárie, ktorý vám pomôže udržať poriadok na stole. Stôl je vyrobený z melamínovej dosky, ktorá má certifikát E1, čo dokazuje, že nábytok je šetrný k životnému prostrediu. Technické údaje: – dvoje dvierka, – typ dvierok – otváracie, – otvorené police – dve, – počet uzavretých políc – dve, – štyri zásuvky, – rohové usporiadanie – vľavo. Detailné rozmery stola: – šírka dosky stola – 180 cm, – hĺbka dosky stola – 80 cm, – dĺžka bočnej skrinky – 140 cm, – hĺbka bočnej skrinky – 42 cm, – celková hrúbka pracovnej dosky 3,8 cm.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu