Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Lavica PR-Chic Air

Cena na vyžiadanie

Lavica PR-Chic Air je tvarovo ľahká lavica, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a vycibreným dizajnom. Táto lavica a aj celá kolekcia Chic je neopozeraná, jemná a dokonale sa hodí do spoločenských priestorov. PR-Chic Air uchváti pohľad každého nadšenca unikátnych tvarov. V kolekcii nájdete aj dizajnové lounge kreslo PR-Chic Lounge v rôznych prevedeniach i klasické kreslo PR-Chic.

Rozmery platia pre verziu PR-Chic Air B20H/B20HW

830
430
1230 (1330)
480
620

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

calunena-lavica-pr-chic-air-rozmery.

Lavica PR-Chic Air

Lavica PR-Chic Air je tvarovo ľahká lavica, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a vycibreným dizajnom. Táto lavica a aj celá kolekcia Chic je neopozeraná, jemná a dokonale sa hodí do spoločenských priestorov. PR-Chic Air uchváti pohľad každého nadšenca unikátnych tvarov. Kolekcia je príkladom výnimočne ľahkého designu, ktorý sa najlepšie osvedčuje v menej formálnych, zato však vycibrených priestoroch. Lavica uchváti pohľad každého ctiteľa unikátnych tvarov.  

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu