Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kreslo PR-Chic Lounge

Cena na vyžiadanie

Kreslo PR-Chic Lounge je definované minimalistickým, elegantným dizajnom, ktorému dominujú jemné tvary, vďaka ktorým sa perfektne prispôsobí mnohým priestorom. Každý element bol vyvinutý s extrémnou starostlivosťou a zmyslom pre detail.

Kreslo sa vyrába v rôznych prevedeniach (viď. technické parametre).

Rozmery platia pre verziu PR-Chic Lounge A10V3

TOPLINE
1060
470
640
330
15,0

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie

Technické parametre

kolekcia-kresiel-PR-Chic-Lounge-rozmery

Kreslo PR-Chic Lounge

Kreslo PR-Chic Lounge je definované minimalistickým, elegantným dizajnom, ktorému dominujú jemné tvary, vďaka ktorým sa perfektne prispôsobí mnohým priestorom. Každý element bol vyvinutý s extrémnou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Zatiaľ čo na prvý pohľad zaujme veľmi jemným vzhľadom a tenkými líniami, pri bližšom kontakte si Vás získa svojou pohodlnosťou. Korpus kresla Chic Lounge je dostupný v dvoch výškach, pozostáva z oceľového rámu pokrytého polyuretánovou penou. Celá kolekcia je doplnená o elegantnú podnož a pohodlný vankúšik. Produkty Chic Lounge je možné personalizovať podľa Vašich potrieb, dva typy originálnych podnoží sú dostupné v niekoľkých povrchových úpravách – čierna, metalická, chróm, biela, šedá a grafit. Kolekcia bola vytvorená pre relaxačné zóny, hotelové lobby a ďalšie priestory určené na oddych. Kreslá sú extrémne pohodlné a nabádajú k neformálnym meetingom pri káve či pohári vína. Obzvlášť stojí za pozornosť verzia „F“, ktorá disponuje veľmi jemným hojdavým pohybom.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu