kreslá a ušiaky so vzorkovnicami umiestnené v showroome Drevex
Iné

Doprajte si pohodlie vo všetkých farbách

Zima sa pomaly končí, avšak napriek tomu nás čaká ešte pár mesiacov „bláznivého aprílového“ počasia. Tento čas je ako stvorený na relax pri knihe a teplom čaji. Aby sa tieto činnosti stali naozaj obľúbenými, musíme sa cítiť pohodlne, mäkko, ako „v bavlnke“.  Nie je nič lepšie, ako sa usadiť do pohodlného kresla, ktoré splní nie len komfortné požiadavky, ale zároveň presne zapasuje do Vášho interiéru. Štýlovo i farebne.

Ušiaky alebo niečo menšie?

Kreslá dnes nájdete v rôznych štýloch od klasických po moderné, dizajnové kúsky. V prípade Drevexu platí, že všetky kreslá v našej ponuke sú prvotriednej kvality. Mohutné a pohodlné ušiaky, ktoré zaujmú miesto vo väčšom priestore, či menšie, kompaktnejšie kreslá hodiace sa i do menších obývacích izieb. Vhodne zvolené kreslá môžu byť taktiež žiadaným doplnkom v reštauráciách, hotelových halách či apartmánoch.

Fantázii a kombináciám sa medze nekladú, každý model kresla je možné vyhotoviť v rôznych farebných prevedeniach a materiáloch. Príďte si pozrieť vzorkovníky poťahových látok do nášho showroomu v Prievidzi a vyberte kreslo, ktoré krásne dotvorí a oživí Váš interiér.