Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Drevená stolička SABE-ELEN

Cena na vyžiadanie

Drevená stolička SABE-ELEN s elegantným a minimalistickým dizajnom je vyrobená z masívneho bukového alebo dubového dreva. Stolička zaujme svojim operadlom v tvare X, ktoré je prispôsobené prirodzenému tvaru chrbta. Vďaka svojej odolnosti je vhodná do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Stolička s jemným vidieckym nádychom sa dokonale prispôsobí rôznym interiérom.

Stolička je stohovateľná a je možné ju vyrobiť v rôznych prevedeniach.

910
530
500
490

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovník

Vzorkovníky na vyžiadanie.

Drevená stolička SABE-ELEN

Drevená stolička SABE-ELEN s elegantným a minimalistickým dizajnom je vyrobená z masívneho bukového alebo dubového dreva. Stolička zaujme svojim operadlom v tvare X, ktoré je prispôsobené prirodzenému tvaru chrbta. Vďaka svojej odolnosti je vhodná do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne, reštaurácie i do domácností. Stolička s jemným vidieckym nádychom sa dokonale prispôsobí rôznym interiérom. Veľkou výhodou stoličky je jej stohovateľnosť. 

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu