Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Kancelárska zostava LZ-EXPRESS

Cena na vyžiadanie

Kancelárska zostava LZ-EXPRESS je určená pre personál. Ponúka najžiadanejšie prvky z ktorých je možné vystavať plnohodnotnú kanceláriu. Nábytok sa vyrába z kvalitnej laminovanej trieskovej dosky s hrúbkou 22 mm a 16 mm a hranovou páskou odolnou proti úderom.

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Kancelárska zostava LZ-EXPRESS

Kancelárska zostava LZ-EXPRESS je určená pre personál firiem. Ponúka najžiadanejšie prvky, z ktorých je možné vystavať plnohodnotnú kanceláriu. Nábytok sa vyrába z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 22 mm a 16 mm a hranovou páskou odolnou proti úderom.

Stoly

Všetky stolové dosky a podnože sa vyrábajú z drevotriesky s hrúbkou 22 mm. Sú opatrené hranovou páskou z PVC s hrúbkou 2 mm. Výška stolov je 760 mm.

Prepojovacie prvky

Vyrábajú sa podľa rovnakej technológie ako stolové dosky a sú určené na prepojenie pracovných stolov určených do zostáv. Prepojovacie prvky sa pripájajú k stolom pomocou kovových doštičiek. V sortimente sú prepojovacie prvky rôznych foriem, čo umožňuje vytvárať pracoviská v súlade s prianím zákazníka.

Stolové nadstavby

Sú určené pre pracovníkov a umožňujú maximálne využitie pracovného priestoru. Tieto prvky napomáhajú vytvoreniu komfortných pracovných podmienok pre pracovníkov a taktiež zaplnia voľný priestor kancelárie.

Kancelárske kontajnery

Korpusy kontajnerov sú vyrábané z DCP. Boky a dno sú vyrábané z DCP hrúbky 16 mm. Kontajnery na kolieskach môžu mať tri alebo štyri zásuvky. Vďaka kolieskam sa môžu ľahko premiestňovať po miestnosti. Prístavné kontajnery sa vyrábajú v rovnakom štýle ako písacie stoly a umožňujú tak zväčšenie pracovného priestoru. 

Zakončované prvky

Prvky sú vyrábané z DCP s hrúbkou 22 mm, v niekoľkých rôznych veľkostiach. K prvkom je potrebné objednať samostatne nohy, podľa výberu z niekoľkých možností.

Skrine

Skrine môžu mať rôznu výšku: od 800 do 1900 mm a šírku 372 alebo 740 mm. Všetky policové skrine majú hĺbku 372 mm a šatníkové skrine majú hĺbku 372 alebo 580 mm. Boky, dno a police skríň sa vyrábajú z DCP s hrúbkou 16 mm. Skrine môžu byť otvorené, kombinované alebo s plnými dverami, ktoré sú vyrábané z DCP s hrúbkou 16 mm a sú vybavené kovovými úchytkami. Chrbát skríň je vyrábaný zo sololitu hrúbky 4 mm a montuje sa do drážky a upevňuje sa pomocou umelohmotných prvkov. Všetky skrine majú rektifikačné nohy s ktorými sa dajú regulovať do výšky, čo je dôležité v miestnostiach s nerovnou podlahou. Skrine z tejto kolekcie sa dajú kombinovať do rôznych zostáv. Na ukončenie týchto kombinácií sa používajú policové rohové skrine polkruhového tvaru.

O výrobcovi

Výrobca sídli v malebnej vinárskej obci na okraji Národného parku Podyjí. Neďaleko sa nachádza jedna z najstarších a najznámejších viničných tratí v Európe. Výrobca sa špecializuje na výrobu kancelárskeho a hotelového nábytku, avšak reagoval aj na prianie klientov a začal vyrábať bytový nábytok (kuchyne, kúpeľňový nábytok, vstavané skrine atď.). Vznikol tak komplexný výrobný program.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu