Nábytok pre hotely, reštaurácie a kaviarne

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM PRODUKTOV

ZOZNAM

Dizajnové kreslo PE-Babila Twist

od 460

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Uvedené ceny sú bez DPH a platia pre základné prevedenie produktu

Dizajnové kreslo PE-Babila Twist zapadá do kolekcie Babila s  harmonickými tvarmi. Kreslo vyniká veľkou a pohodlnou sedacou časťou, tkanou plochým povrazom z polypropylénu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom. Charakteristickým znakom Babily Twist je kombinácia tkaniny s oceľovým rámom. Pohodlný vankúš vyrobený z polyuretánovej peny, ktorá rýchlo schne. Vankúš je potiahnutý látkou, vhodnou na vonkajšie použitie.

*MINIMÁLNA VÝŠKA OBJEDNÁVKY (mimo skladových zásob) je 850 € bez DPH.

780
570
595
480
655

Na základe vzorkovníc uveďte želané prevedenie, alebo Vám produkt naceníme v základnej verzii. Vzorkovnice nájdete pod tlačítkom "Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku" alebo v päte stránky kliknite na "Vzorkovníky".


Vzorkovníky - rám

vzorkovnik-ocelovy-ram-do-exterieru-PE-Babila-2735-Drevex

Vzorkovníky - povraz

vzorkovnik-PE-Babila-Twist-Drevex

Vzorkovníky - exteriérové tkaniny

vzorkovnik-tkaniny-do-exterieru-PE-Nolita-Drevex

Technické parametre

dizajnova-kreslo-PE-Babila-Twist-rozmery

Dizajnové kreslo PE-Babila Twist

Dizajnové kreslo PE-Babila Twist zapadá do kolekcie Babila s  harmonickými tvarmi. Jeho profil sa vyznačuje striedaním rovných a zakrivených línií. Kreslo vyniká veľkou a pohodlnou sedacou časťou, tkanou plochým povrazom z polypropylénu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom. Charakteristickým znakom Babily Twist je kombinácia tkaniny s oceľovým rámom. Pohodlný vankúš vyrobený z polyuretánovej peny, ktorá rýchlo schne. Vankúš je potiahnutý látkou, vhodnou na vonkajšie použitie.

Vyhľadávanie produktov
v našom katalógu